Hledáme reportéry

Hledáme reportéry, kteří se chtějí podělit o dění kolem sebe. Jestli chceš publikovat na těchto stránkách, je třeba požádat o přihlašovací ůdaje na e-mailové adrese stinyx zavináč stinyx.cz, nebo poslat koment přímo na tento text s platným e-mailem . Žádost musí obsahovat požadované uživatelské jméno, popř.heslo a také stručný popis, co budeš publikovat. Toto opatření je proto, aby se nám tu nešířily reklamy.  Pokud bude žádost schválena, Administrátor webu vám zašle na váš e-mail přihlašovací údaje.  Na této stránce je možno příspěvky komentovat, je však vždy nutné zadat váš e-mail, nebo se přihlásit pomocí vlastního ůčtu. Příspěvky, které budou obsahovat reklamy, budou odstraněny i s účtem pisatele.

2 Replies to “Hledáme reportéry”

  1. Na našem webu může publikovat kdokoliv a cokoliv, pokud tím neporušuje zákon. Jediným pravidlem je – vůbec žádné reklamy . Pokud zde chcete publikovat, musíte o to požádat s platným e-mailem a my vám umožníme přístup do redakčního systému. Používáme wordpress, publikování s ním je snadné.
    Pokud si chcete vytvořit vlastní stránky podobné těmto, zkuste to na http://wordpress.com kde si můžete stránky bezplatně vytvořit.

Napsat komentář