Lucent Heart

Lucent Heart,

je hra, která je v open betě. Jedná se o MMO RPG hru (massively multiplayer online role-playing game), kde si vyberete postavu, se kterou budete hrát. Rozdíl ale je pouze vzhledový a i ten je poměrně málo nepatrný. Příběhovou část mají všichni hráči stejnou.

Ve hře si můžete vybrat „classu“. Ze začátku se můžete rozhodnout jenom mezi Warriorem a Mágem. Postupem času se vám ale budou otevírat další a další možnosti. Vše ale končí s levlem 36, kdy si vyberete poslední možnou „classu“. Podle toho jak jste se rozhodli v minulých výběrech, tak vám hra dá vybrat poslední dvě možnosti.

Některé questy občas nejdou splnit na poprvé a občas to zabere dost času, protože se dané monstrum spawnuje třeba jen jednou za den. Zkrátit čekání si můžete třeba chatováním s ostatními hráči. Hraním denních eventů. Nebo prostě můžete zalézt do nějakého Dungeonu a tam se probívat hromadou monster.

Hra je už teď velice dobře hratelná a hráčskou základnu má opravdu velikou. Při plnění questů jsem narazil občas na problém, že se daný quest nedá splnit kvůli chybě ve hře. Jaký je maximální level vám nepovím, ale zatím jsem ve hře nepotkal žádný přes 80, tak předpokládám, že se to bude kolem tohoto čísla pohybovat. Ze začátku je sbírání XP poměrně lehkou záležitostí. Během 2-3 hodin hraní jsem to dotáhl na lvl 13, pak už to poměrně klesá a stává se to poměrně těžkou záležitostí (Pro sólo hráče, v teamu to asi bude jiné). Někoho možná odradí Anime grafika, která se ve hře vyskytuje. Co se týká grafické stránky hry, tak vám můžu říci, že je hra velice pozadu. Ale myslím, že je to proto, že je hra stále jen v betě. No uvidíme. Každopádně já dávám hře 6,5 bodů z 10 možných.

A co vy, jaké máte se hrou zkušenosti?

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.