Pressure

Pressure,

je klasická závodní hra zasazená do fantastického steampunkového prostředí. Bojujte proti nepřátelům, zatímco se svou parní buginou uháníte jedinečným světem páry.

header

Ve hře hrajete za kluka Morgana, který má malého robotického psíka, spolu v jejich bugině, vybavenou kulometem, jedete získat zpět ukradenou vodu z řeky, kterou vám ukradl hrabě Soapa. Ten jí totiž chce využít na své lázně, kam by samozřejmě nebyl vstup zdarma.

Ze začátku je nepřátel málo a jsou poměrně náchylní na náraz, ale jak už to všude ve hrách bývá, s postupem času se stává těžší a těžší je porazit. Celou cestu vás provází obchodník, který vám nabídne spoustu nového vybavení a také může říci nějakou hlášku, která se do hry hodí.

pressure-igra

Hra má multiplayer pro dva hráče kde si můžete spolu zahrát hlavní příběh, což se v moc hrách nevidí. Díky tomu vám může kamarád pomoci s úrovní, která vám nejde. V této části je „paliva“ méně neboť je rozdělen mezi 2 hráče. Pokud má jeden nedostatek paliva je ve hře možnost jej darovat.

Hra se dá hrát na klasické klávesnici a myši, Joypadu a i na Trackballu, což je v podstatě myš, která má na sobě balónek. Využívají to většinou hráči, kteří jsou nějak tělesně postižení.

S hrou mám opravdu dobré zkušenosti a musím říci, že na to, že hra je z roku 2013, tak je stále vynikající. Navíc pokud si seženete kamaráda, který hru vlastní, užijete si zábavy dvojnásob. Hra se po chvilce může zdát jednotvárná a může přestat bavit. Myslím si, že 8 € je poměrně dost na takto starou hru. Na hru jsou ale poměrně často velké slevy a tak se dá sehnat i pod 1 €.

Pokud bych měl hru ohodnotit bodově, dostala by 7/10.

Pokud se rozhodnete hru zakoupit, nebo již hru vlastníte, nezapomeňte nám do komentářů napsat vlastní názor na hru.

Přejeme hodně zábavy ve hře Pressure.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.