Projekt – Dej si pepsi a chcípni !!!

Máš rád Pepsi ?? Ty hovna ?? No jistě že, to je odpověď větší poloviny lidí na celém světě, reklamy nám to předkládají úplně všude. Ale jaká je pravda ? Kolik lidí z vás si vůbec četlo, co je v tom svinstva ? V reklamách vám samozřejmě neřeknou, že vás ty sračky zabíjí . . . Zajímá vás to vůbec ? Chcete chcípnout ?Hmm . . no tak to vám žehnám opravdu dlouhý život. Ale k čemu . . .stejně pijete Pepsi. Mňam mňam . . .to jsou dobré hovna. Nebo byste chtěli žít déle ? . .A proč jste si to někde nenašli, že ty sračky vás zabíjí. Nebo k tomu chcete něco dodat ? Aha, nemáte co . . a Kdo tedy ? Reklama ? Jo aha tady není. . . No tak to jsme v prdeli. Škoda že na vás nevyskočilo alespoň deset reklam. Že ty reklamy musí být ? Aha, no tak kde tady jako jsou ? Tyhle stránky živíte vy. . . hmm . . .A kupodivu, sračky tu nejsou, to asi proto, že si je řídíme sami . . .ne to je blbost, . . .tak sakra dozvím se někdy něco více o těch hovnech ?

A co cukr, máte ho dost ?? No radši si ještě kupte do zásoby. . . aspoň sto kilo . . .však to se nezkazí . . .Opravdu ?? Jak je to teda ??? No já zapomněl. . . nejsou tady . . . A co takhle Kachničku .. . . .Hovna jsou lepší . . . nebo ne ?? Tak jak je to teda doopravdy ?? Vysvětlí mi to někdo ?? Já to chci pochopit . . Vy ne ?? No . . . . stejně chcípneme. . .tak na co čekat. . .a potom ??? Vlastně vy už jste si vybrali Pepsi, málem bych zapomněl.

. . . ten Pan Albert Einstein by měl opravdovou radost, že jeho myšlenky rozvíjíte. . . . .Teda rozvíjíte vůbec něco ??? Zajímá vás vůbec něco ???

Ráno otevřu okna, venku vítr, sluníčko, tráva začíná zelenat – neměl jsem ho otvírat, do prdele, zase na to budu muset myslet, až se vrátím zpátky do práce . . . do přírody . . . .jestli se vrátím. . . . .pořád mi je mizerně. . .ale doktoři jsou ok – taky bych se tak chtěl cítit.. Včera jsem byl u paní zubařky. Zeptal jsem se jí, co si myslí o mých zubech . . kupodivu, rozpovídali jsme se . . a bylo to super. . . . ani jsem se jí tolik nebál, než jindy a bylo moc super, že jsme si popovídali o mých zkažených zubech. Ptám se . . .proč se to děje .. jak je to . . .že by to bylo mluvením ?? No snad to tím mluvením nepokazím. Abych třeba neřekl něco špatně . . . Aha, na něco jsem přišel, ono to šlo . . .zázrak. . .dozvěděl jsem se všechno. A co vy ptáte se ?? Jak jsem hloupý, vy zatím vybíráte nějakou tu reklamu na večer, jenom aby tam nechyběly ty reklamy, co je máme všichni tak rádi.

.Dočetli jste to až tady ?? No nepovídej, takže číst už umíme. Skvělá zpráva !! Nebo snad prázdná fráze ??? Proč si to nevyhledáte ?? JSTE LÍNÍ ? To je skvělá zpráva ! Jen tak dále. Mám pokračovat ?. . .A co tak vy ? Kdy později ?. . . .až chcípnete ??? Ha Ha Ha . Tak to si kupte . . víte co . . .. samý skvělý zprávy. . . samozřejmě komerční, oni vždycky ví jak to má být. Samozřejmě.

Teda tolik otázek . . . .co kdyby se někdo přidal, protože když na to budu sám, tak se ze mě stane kazatel. No páni,skvělá volba – Jejda, zapomněl jsem, a napsal tady svobodně svůj názor. . . Bojíte se ?? Já ne !!! Stejně si ji taky dávám. Proboha čeho ??? Stejně pijete Pepsi .. . .Mňam . . .ty sračky ale voní . . .a reklama říká že je to správná volba . . . Chcete chcípnout ??? Aha tady vám Reklamy neradí, NEJSOU TADY. . . . .nebyly .. . .nikdy nebudou !!!

No a co znamená to jméno, té sračky, našel to někdo ? No já teda nikoliv. Různě skládám slabiky, přemýšlím co to vlastně znamená. . .no mi vyšly samé sračky. . . a co vyšlo vám ? Jak jsem hloupý, zapomněl jsem . . .vy jste přece líní . . .

No zanalyzoval jsem si to co mě napadá, a jestli mi to nepomůžete pochopit, tak nás tady určitě čeká skvělá budoucnost. No . . takže s Pánem Bohem . . a nebo by šlo taky NAZDAR AHOJ Mějte se, zase se na vás těším. . .aha. . .zavoláme si. . .no . . .to bude vskutku skvělý zážitek plný vůní a chutí, fuj, cítím zase ty hovna, někdo by s tím fakt měl něco dělat, cítím se jako přeprogramovaný. . .asi jsem línej a čumím na ty reklamy. . .ne to nemůže být ono oni tvrdí, že to stejně nefunguje. . .tak proč to tam sakra dávají ?

Tolik otázek. . pomalu se ztrácím v myšlenkách. . .půjdu si něco dát k jídlu. . .copak to asi bude . . .snad v lednici najdu nějaké hovna. . .Máme jí velikou, prostornou,pořád plnou jídla. Musí to tak být ?? No asi ne, protože každou chvíli něco zkaženého vyhazuji do kontejneru. . . a jsme zase na začátku .. jak to vlastně začínalo ?? Že bych si to nepamatoval ?? Čímpak to asi bude . . no dám si nějakou limonád, aby tam bylo spousta bublinek, to mi fakt pomůže.. . . . .Zase další otázka . . . Ale kde jsou odpovědi ?? Aha v reklamě, na úřadě, u soudu, super . . .doufám že tam mají taky nějakou ? PEPSI ?

Napsat komentář